Zapraszam właścicieli psów rasowych i nierasowych do skorzystania z usług salonu. Jako wykwalifikowana groomerka wykonuje wszystkie zabiegi pielęgnacyjne i pomagam w doborze fryzury tak, aby nie tylko upiększała Państwa pupila, ale była także praktyczna i wygodna. Dbam o to, aby Państwa podopieczny wychodził po zabiegu odmieniony, czyściutki i pachnący.
Celem mojej pracy jest przede wszystkim komfort i zdrowie zwierząt. Do każdego pieska podchodzę indywidualnie, poświęcam mu maksimum uwagi i tyle czasu, ile potrzebuje ze względu na psychikę jak i stan szaty. Pracuję bez pośpiechu, aby zredukować stres zwierzęcia do minimum. Nie podaje żadnych środków uspokajających oraz nie stosuje środków przymusu ani poskramiaczy!
Używam kosmetyków renomowanych firm (PSH, Oster, Groom Professional, Aesculap, Botaniqa, Bio Groom, Artero, Vivog). Dobieram je indywidualnie dla każdego pieska, biorąc pod uwagę jego rasę, rodzaj okrywy oraz stan szaty i skóry.Zawsze staram się wyeksponować wszystkie walory pieska. Chętnie udzielę właścicielowi cennych wskazówek dotyczących kosmetyków, pielęgnacji a także żywienia. Gwarantuję miłą atmosferę i fachową obsługę! Terminy wizyt proszę rezerwować telefonicznie lub osobiście. Cena usługi jest ustalana indywidualnie i zależy od wielkości pieska, stanu jego szaty oraz czasu trwania zabiegu. Proszę o nie karmienie zwierząt tuż przed wizytą oraz zapewnienie pieskom możliwości załatwienia potrzeb fizjologicznych

platność kartą Za świadczone usługi w salonie możecie Państwo zapłacić kartą.